Over de Deelnemersgroep CORA

De deelnemersgroep CORA (voorheen SIG CORA) bestaat uit medewerkers van corporaties. Zij bekleden veelal functies op de snijvlakken van organisatieinrichting, bedrijfsvoering en informatievoorziening.

Op dit moment zijn de volgende corporaties en medewerkers vertegenwoordigd in de Deelnemersgroep:

Gijsbert Mulder (Volkshuisvesting Arnhem)
Bestuur - penningmeester
(026) 3712712
g.mulder@volkshuisvesting.nl

Daan Peters (Mitros - Urecht)
Commissie strategie en communicatie - Voorzitter
06 11380584
dpeters@mitros.nl

Marcel Zondervan (Woonstad Rotterdam)
Commissie productontwikkeling - Voorzitter
06 51838848
marcel.zondervan@woonstadrotterdam.nl

Arjen de Vries (Lefier - Groningen)
Commissie beheer - Voorzitter
06 53988708
a.devries@lefier.nl

Jan Fock (Vestia - Rotterdam)
Commissie strategie en communicatie
06 53354901
jan.fock@vestia.nl

Vincent Breuking (Woonstad Rotterdam)
Commissie productontwikkeling
06 55370289
Vincent.Breuking@woonstadrotterdam.nl

Jan Abels (Rochdale - Amsterdam)
Commissie beheer
06 20131749
jabels@rochdale.nl

Hennie Hoogendoorn (Portaal - Utrecht)
Commissie beheer
06 51492141
hennie.hoogendoorn@portaal.nl

Hans Lussing
Deelnemer
06 51522321
hans@lussing.nl